Alyvuogių aliejus iš Ispanijos

Alyvuogių aliejus iš Ispanijos
Publikuota 2021-07-19 Skaitė 1138

Alyvuogių aliejus tai ne tik pagrindas Jūsų kepiniams, vienas pagrindinių akcentų salotose, bet ir tikra vitaminų ir sveikatos puokštė. Dėl didelės mononesočiųjų riebalų konsistencijos, Extra virgin alyvuogių aliejus yra atsparus dideliam karščiui, o tai reiškia, kad tai išties sveikas pasirinkimas gaminant maistą ir išsaugant visas maistines, naudingąsias aliejaus savybes.

Negana to, mokslininkų tyrimai parodė, kad įtraukus į savo maisto racioną alyvuogių aliejų galima sumažinti širdies ligų ir insulto riziką, sumažinti antrojo tipo cukrinio diabeto taip pat ir nutukimo riziką, o taip pat antioksidantai esantys aliejuje pasižymi priešvėžinėmis savybėmis.
Parduotuvių lentynose alyvuogių aliejaus pasiūla išties milžiniška, tačiau kaip išsirinkti išties gerą? Svarbiausia atkreipti dėmesį į spaudimo būdą . Vertingiausias yra šaltojo spaudimo Extra Virgin aliejus, kadangi jis išgaunamas tiesiogiai iš alyvuogių, praėjus kuo trumpesniam laikui nuo jų surinkimo ir tik mechaninėmis priemonėmis. O vitaminų alyvuogių aliejuje išties gausu – A, D, K ir E.
Mūsų e-parduotuvėje www.jamon.lt siūlomas alyvuogių aliejus yra gaminamas Ispanijoje, Alikantės regione iš Antonio Mula Lopez ūkyje nuskintų alyvuogių. Tame krašte yra gerai vertinamas šeimos verslo produktas.

Taip pat skaitykite
2021-07-19
Pomidorų džemas, skamba kiek neįprastai, tiesa? Tačiau jei dar nesate su tuo susidūrę, neskubėkite n...
Susijusios prekės
Ypač tyras (extra virgin) alyvuogių aliejus tiesiai iš šeimos ūkio Ispanijoje ..
€1400
40
Ypač tyras (extra virgin) alyvuogių aliejus tiesiai iš šeimos ūkio Ispanijoje ..
€1700
39
Nefiltruotas, aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus ..
€1700
41
Rašyk
Skambink